• PolskiBus: nowy kalendarz połączeń z biletami od 1 PLN!

  Autor:   |   6 kwietnia, 2016 Komentują 0

  Budapeszt, Wiedeń, Praga, Berlin, Bratysława, Brno a może wycieczka po Polsce?

  Te pełne atrakcji zagraniczne miasta oraz piękne polskie zakątki można odwiedzić podróżując z PolskiBus.com. Przewoźnik otworzył właśnie nowy kalendarz połączeń obejmujący okres od 12 maja do 13 czerwca. Jest to więc idealny moment, aby poczuć przedsmak lata podróżując w najniższych na rynku cenach zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!

  Wraz z nowym kalendarzem, od 12 maja ulegnie zmianie rozkład jazdy linii P5 Warszawa – Częstochowa – Katowice – Bratysława – Wiedeń. Z myślą o komforcie naszych Pasażerów wszystkie odjazdy i przyjazdy tej linii w Warszawie zostają przeniesione na dworzec autobusowy Metro Młociny w Warszawie. Wiąże się to nie tylko z dostępem do lepszej infrastruktury dworca, ale także ze skróceniem czasu trwania podróży aż o 30 minut na odcinku pomiędzy Warszawą a Katowicami, oraz aż o 45 minut na odcinku pomiędzy Warszawą a Wiedniem.

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach. W znalezieniu tanich hoteli pomoże Wam Nasza porównywarka, którą znajdziecie na stronie>>>

  PolskiBus.com obsługuje aż 22 trasy, docierając do 34 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzega, Elbląga, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

  Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

  Przykładowa rezerwacja:

  1
  TAGI: , , , ,