• PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie P25 z Warszawy do Suwałk. Bilety od 1 PLN!

  Autor:   |   18 kwietnia, 2016 Komentują 0

  PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie P25 Warszawa – Łomża – Ełk – Augustów – Suwałki!

  Już od 12 maja 2016 r. linia P25 będzie obsługiwana przez najwyższej jakości autokary firmy Żak Express, natomiast już dziś rusza sprzedaż biletów na stronie internetowej www.polskibus.com. Nowa oferta obowiązuje na kursy realizowane od 12 maja do 13 czerwca 2016 roku w ramach aktualnie dostępnego kalendarza połączeń. Tradycyjnie wszystkie bilety zakupione poprzez stronę PolskiBus.com rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

  W ramach współpracy przewoźników Pasażerowie PolskiBus.com zyskują nowe miasto w siatce połączeń – Ełk, oraz jeszcze więcej dogodnych kursów na tej trasie. Co więcej, Pasażerowie podróżujący linią P25 będą rozpoczynać i kończyć podróż na Placu Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki, czyli
  w samym centrum Warszawy. Natomiast dotychczasowi klienci Żak Express otrzymają jeszcze większe możliwości podróżowania w najlepszych cenach poprzez dostęp do krajowej i międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com oraz możliwość dogodnego rezerwowania biletów za pomocą strony www.polskibus.com.

  „Z ogromną przyjemnością informuję o rozpoczęciu współpracy z firmą Żak Express. Jest to pierwsza w naszej historii tego typu kooperacja, do której podchodzimy z wielkim entuzjazmem. Zdecydowaliśmy się na połączenie sił ze względu na wspólną filozofię, zorientowaną na świadczenie najwyższej jakości usług, których oczekują od nas nasi Pasażerowie. Bardzo doceniamy 20-letnie doświadczenie naszego partnera w branży transportowej, doskonałą znajomość lokalnego rynku oraz szacunek, jaki wypracował sobie przez lata działalności na Podlasiu. Jestem przekonany, że największymi beneficjentami tej koalicji będą nasi Pasażerowie, którzy zyskują nowe możliwości komfortowego podróżowania w najlepszych cenach.” powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

  Przykłady rezerwacji:

  1 2
  TAGI: , , ,