• Tanie loty z Polski do Izraela: Eilat za 198 PLN, Tel Awiw za 228 PLN

  Autor:   |   11 stycznia, 2016 Komentują 0

  Przegląd tanich lotów z Polski do Izraela.

  Pierwsza propozycja to loty z Krakowa do Eilat (Ovda) za 198 PLN w dwie strony – loty w marcu tego roku. Podróże na pokładzie linii Ryanair. Cena jest dostępna dla wszystkich, bez konieczności posiadania członkostwa w klubach itp. W cenie dwa bagaże podręczne: jeden o wymiarach 55x40x20 cm (max. 10kg) oraz dodatkowy, mały bagaż podręczny nie większy niż 35x20x20 cm. Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio na www.ryanair.com.

  Aby z lotniska Ovda dostać się do Eilat można skorzystać z usług Eilat Shuttle. Odjazdy dostosowane do przylotów Ryanaira. Podróż trwa około 45 min, koszt od 15 EUR.

  Przykładowa rezerwacja:

  1

  Druga opcja to loty z Katowic do Tel Awiwu za 228 PLN w dwie strony (styczeń/luty 2016). Podróże na pokładzie Wizz Aira. Podana przez nas cena dotyczy podróży z małym bagażem podręcznym (duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny). Najniższą cenę osiągną osoby, które posiadają członkostwo w WDC. Rezerwacji biletów dokonujemy bezpośrednio na stronie www.wizzair.com.

  Przykładowa rezerwacja:

  2

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach. W znalezieniu tanich hoteli pomoże Wam Nasza porównywarka, którą znajdziecie na stronie>>>

  TAGI: , , , ,