• Tanie loty do UK z Gdańska i ze Szczecina za 78 PLN w dwie strony!

  Autor:   |   18 stycznia, 2016 Komentują 0

  Dziś mamy dla Was przegląd tanich lotów z Polski do UK.

  Pierwsza opcja to loty na pokładzie węgierskiego Wizz Aira. Przewoźnik oferuje dobre ceny na podróże z Gdańska do Londynu Luton za 78 PLN w dwie strony. Loty w podanej cenie dostępne w marcu i w kwietniu 2016 roku. W cenę mamy wliczony mały bagaż podręczny, duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Rezerwacji biletów dokonujemy na www.wizzair.com. Warto pamiętać, że najniższą cenę osiągną osoby, które posiadają członkostwo w Wizz Discount Club.

  Przykładowe rezerwacje:

  gda gdaa

  Druga opcja to loty ze Szczecina do Londynu Stansted za 78 PLN w dwie strony. Loty będą odbywać się na pokładzie irlandzkiego przewoźnika Ryanair. Ważne: cena jest dostępna dla każdego, bez konieczności posiadania członkostwa w klubach itp. W tytułowej cenie możemy podróżować marcu 2016 roku. W cenę mamy również wliczony przewóz dwóch bagaży podręcznych: jeden o wymiarach 55x40x20 cm (max. 10kg) oraz dodatkowy, mały bagaż podręczny nie większy niż 35x20x20 cm. Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio na www.ryanair.com.

  Przykładowa rezerwacja:

  szczecin

  Z Lotniska w Luton i Stansted do centrum Londynu możemy najtaniej dostać się np. EasyBusem lub Terravision.

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach. W znalezieniu tanich hoteli pomoże Wam Nasza porównywarka, którą znajdziecie na stronie>>>

  TAGI: , , , ,