• Słoneczna Italia z Polski od 78 PLN w dwie strony

  Autor:   |   24 stycznia, 2016 Komentują 0

  Dziś przegląd tanich lotów z Polski do Mediolanu (Bergamo) od 78 PLN w dwie strony.

  Do wyboru loty z Katowic do Mediolanu Bergamo za 78 PLN (marzec 2016); z Modlina do Mediolanu Bergamo za 88 PLN (luty/marzec 2016); z Warszawy do Mediolanu Bergamo za 93 PLN w dwie strony (kwiecień 2016).

  Loty z Katowic i Warszawy będą odbywać się na pokładzie Wizz Aira. Rezerwacji biletów można dokonywać na www.wizzair.com. Najniższą cenę osiągną osoby, które posiadają członkostwo w Wizz Discount Club. W cenę wliczony mały bagaż podręczny, duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny.

  Loty z Modlina obsługuje Ryanair. W cenę mamy wliczone dwa bagaże podręczne: jeden o wymiarach 55x40x20 cm (max. 10kg) oraz dodatkowy, mały bagaż podręczny nie większy niż 35x20x20 cm. Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio na www.ryanair.com.

  Z Bergamo do centrum Mediolanu możemy dostać się np. autobusem, przejazd 5 EUR w jedną stronę. Więcej info na stronie przewoźnika www.terravision.eu.

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach. W znalezieniu tanich hoteli pomoże Wam Nasza porównywarka, którą znajdziecie na stronie>>>.

  Przykłady rezerwacji:

  kat modlin waw

  TAGI: , , , , ,