• Darmoloty weekendowe: Londyn ze Szczecina za 58 zł lub z Katowic za 78 zł!

  Autor:   |   14 grudnia, 2015 Komentują 0

  Tanie loty weekendowe do UK.

  Do wyboru mamy dla Was loty ze Szczecina do Londynu Stansted w terminie 23-24 stycznie 2016 roku. Loty w dwie strony za świetne 58 PLN. Loty na tej trasie obsługuje irlandzki przewoźnik Ryanair. Cena jest dostępna dla wszystkich i dotyczy lotów z dwoma bagażami podręcznymi. Rezerwacji biletów dokonujemy na www.ryanair.com.

  Ze Stansted do centrum Londynu możemy dostać się np. EasyBusem lub Terravision. Bilety już od 2 funtów w jedną stronę.

  Screen z rezerwacją poniżej:

  londyn

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach. W znalezieniu tanich hoteli pomoże Wam Nasza porównywarka, którą znajdziecie na stronie>>>

  Druga opcja to loty z Katowic do Londynu Luton w terminie 11-13 marca 2016 roku. Loty w dwie strony za 78 PLN. Podróże obsługuje węgierski przewoźnik Wizz Air. W cenę mamy wliczony mały bagaż podręczny, duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Przypominamy, że najniższą cenę osiągną osoby z członkostwem w WDC. Rezerwacji dokonujemy na www.wizzair.com.

  Z Lotniska w Luton do centrum Londynu możemy najtaniej dostać się autobusem – dostępnych jest kilka linii np.: National Express, Terravision oraz Easy Bus. Koszt: ok. 10 £ w jedną stronę.

  Screen z rezerwacją:

  lon2

  TAGI: , , , ,