• Romantyczna Werona z Warszawy od 78 PLN w dwie strony

  Autor:   |   12 października, 2015 Komentują 0

  Werona nieodłącznie kojarzona jest z parą szekspirowskich kochanków.

  Słynny balkon, gdzie Romeo i Julia wyznają sobie miłość to tylko jedna z wielu atrakcji tego miasto. Zwiedzając Weronę nie sposób uwolnić się od tej historii, jednak nie możemy ograniczać się jedynie do poznania tego miasta przez pryzmat tej urzekającej opowieści.

  Miasto posiada bowiem wspaniałe kościoły, pałace pochodzące z różnych epok, fontanny, wieże i moc kolorowych kamieniczek leżących nad rzeką. Aby przekonać się, co tak naprawdę urzeka turystów z całego świata w tym wyjątkowym miejscu, należy się tam po prostu udać.

  Przygotowaliśmy dla Was tanie loty na pokładzie Wizz Aira. w tytułowej cenie 78 PLN dostępne 2 terminy: 19-26 grudnia 2015; 9-16 stycznia 2016 oraz loty za 93 PLN w terminie 16-23 stycznia 2016. W cenę wliczony mały bagaż podręczny. Warto pamiętać, że najniższą cenę osiągną osoby, które posiadają członkostwo w Wizz Discount Club. Rezerwacji biletów dokonujemy na www.wizzair.com.

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach w Weronie. W znalezieniu tanich hoteli pomoże Wam Nasza porównywarka, którą znajdziecie na stronie>>>

  Przykłady rezerwacji:

  werona werona2 werona3

  TAGI: , , , ,