• Przegląd tanich lotów do Szwecji od 58 PLN w dwie strony

  Autor:   |   1 października, 2015 Komentują 0

  Tanie loty do Szwecji na pokładzie Ryanaira lub Wizz Aira od 58 do 78 PLN w dwie strony.

  Świetne ceny na loty z Modlina do Sztokholmu oferuje Ryanaira. Za loty w dwie strony w październiku i listopadzie tego roku zapłacimy jedynie 58 PLN. Irlandzki przewoźnik w swoim systemie rezerwacyjnym ma też atrakcyjne ceny lotów z Modlina do Gottenburga za 78 PLN RT (listopad i grudzień 2015).

  Bilety w tytułowej cenie są dostępne dla wszystkich. W cenę mamy wliczony również przewóz dwóch bagaży podręcznych o wymiarach: 55x40x20 cm (max. 10kg) oraz drugi, mały bagaż podręczny 35x20x20 cm. Rezerwacji możemy dokonać bezpośrednio na stronie przewoźnika www.ryanair.com. Przykłady rezerwacji poniżej:

  1 2 3 4

  Przyjrzeliśmy się również lotom do Szwecji, które oferuje węgierski Wizz Air. Godne uwagi są ceny na podróże z Gdańska i Katowic do Malmo za 78 PLN (wybrane terminy w październiku listopadzie i grudniu 2015); z Warszawy do Sztokholmu, Gothenburga za 78 PLN w dwie strony (listopad 2015). Cena dotyczy lotów z małym bagażem podręcznym, duży bagaż podręczny dodatkowo płatny. Rezerwacji biletów dokonujemy na www.wizzair.com. Warto pamiętać, że najniższą cenę osiągną osoby, które posiadają członkostwo w Wizz Discount Club. Przykładowe rezerwacje poniżej:

  g m3 mal malmo

  TAGI: , , , , ,