• Sri Lanka z Mediolanu i Pragi od 1539 PLN

  Autor:   |   25 września, 2015 Komentują 0

  Jeśli istnieje raj na ziemi to jest to właśnie Sri Lanka.

  To właśnie tutaj znajdziemy najpiękniejsze rubiny i szmaragdy oraz napijemy się najbardziej aromatycznej herbaty. Sri Lanka zachwyca również wspaniałą roślinnością, która mieni się wieloma odcieniami. Warto wspomnieć o mieszkańcach Sri Lanki – to ludzie, którzy mają niesamowity spokój ducha i wrodzony optymizm. Te cechy są z pewnością zaraźliwe, o czym możecie się przekonać lecąc do Kolombo.

  Do wyboru mamy loty z Mediolanu do Kolombo za 1539 PLN  w dwie strony. Podróże odbywają się na pokładzie linii Saudi Arabian Airlines. W cenę wliczony bagaż podręczny i rejestrowany. DO Mediolanu z Polski polecimy Ryanairem lub Wizz Airem (do Bergamo) lub na główne lotnisko Mediolan Malpensa LOTem. Terminy podróży: od października 2015 do stycznia 2016 roku. Rezerwacji biletów można dokonać za pomocą wygodnych Kalendarzy dostępnych terminów>>>.

  Przykład rezerwacji:

  Drugą opcją są loty z Pragi do Kolombo za 1899 PLN w dwie strony. Loty obsługują linie Flydubai. Cena zawiera bagaż podręczny i rejestrowany. Wylot i powrót do Pragi nie powinien Nas zniechęcać, ponieważ dotrzemy do niej z Polski za niewielkie pieniądze np. Polskim Busem lub Simple Expressem. Terminy podróży: od października 2015 aż do końca maja 2016 roku. Rezerwacji biletów można dokonać za pomocą wygodnych Kalendarzy dostępnych terminów>>>.

  Przykład rezerwacji:

  kol

  TAGI: , , , , ,