• Czarnogóra za świetne 265 PLN w dwie strony!

  Autor:   |   23 września, 2015 Komentują 0

  SUPER: loty z Polski do Czarnogóry za 265 PLN w dwie strony.

  Czarnogóra może zachwycić. Kto raz tam pojechał, chce tam wracać. Leży w samym sercu Bałkanów. Czarnogóra posiada szmaragdowe rzeki i dzikie, niesamowite jeziora. Abyście mogli podziwiać uroki tych miejsc, znaleźliśmy dla Was tanie loty z Polski.

  Loty składane z Warszawy do Podgoricy z przesiadką w Brukseli Charleroi. Podróże będą odbywać się z wygodnymi przesiadkami, bez nocek na lotniskach. Podana przez Nas cena dotyczy lotów w terminie od 16 do 23 listopada 2015 roku. Koszt podróży w obie strony 265 PLN!

  Ważne: loty obsługują linie Ryanair (3 odcinki) i Wizz Air (powrót z Brukseli do Warszawy). Cena za bilety na odcinkach obsługiwanych przez Ryanaira jest dostępna dla wszystkich. W przypadku rezerwacji biletów na stronie Wizz Aira należy pamiętać, że najniższą cenę osiągną osoby, które posiadają członkostwo w Wizz Discount Club. Rezerwacji biletów dokonujemy na www.ryanair.com i www.wizzair.com.

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach. W znalezieniu tanich hoteli pomoże Wam Nasza porównywarka, którą znajdziecie na stronie>>>

  Screeny z rezerwacją:

  waw bruksela

  bruk podgorica

  podgorica bruksela

  bruksela waw

  TAGI: , , ,