• Bruksela z Modlina za 98 PLN w dwie strony

  Autor:   |   13 lipca, 2015 Komentują 0

  Tanie bilety na podróże z Modlina do Brukseli.

  Wybierając się do stolicy Belgii nie możemy zapominać o jednym z najpiękniejszych rynków w Europie – to Wielki Plac (Grand Place), który stał się obowiązkowym punktem wycieczek. Mieści się w samym centrum i jest jednocześnie sercem tego niejednolitego i kosmopolitycznego miasta. Sam plac może być symbolem belgijskiej stolicy i jej charakteru. Posiada nieregularny, pięciokątny kształt, z którego odchodzi w różne strony świata aż siedem ulic.

  Jeśli jesteście chętni, by odwiedzić to miejsce mamy dla Was tanie loty za 98 PLN w dwie strony. Podróże obsługuje irlandzki przewoźnik Ryanair. W tytułowej cenie możemy podróżować we wrześniu, w październiku i listopadzie 2015 roku. W cenie dwa bagaże podręczne: jeden o wymiarach 55x40x20 cm (max. 10kg) oraz dodatkowy, mały bagaż podręczny nie większy niż 35x20x20 cm. Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio na www.ryanair.com.

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach. Polecamy Naszą porównywarkę hoteli>>>

  Z lotniska w Charleroi do centrum Brukseli najszybciej dotrzemy regularną linią Brussels City Shuttle. Więcej informacji i ceny znajdziecie na stronie przewoźnika www.brussels-city-shuttle.com.

  Przykłady rezerwacji:

  bru 2 bru 3 bru

  TAGI: , , , , ,