• Mediolan dla wszystkich za 148 PLN w obie strony

  Autor:   |   23 czerwca, 2015 Komentują 0

  Ciekawa oferta od irlandzkiego przewoźnika Ryanair – loty z Modlina do Mediolanu Bergamo za 148 PLN RT.

  Cena jest dostępna dla każdego, bez konieczności posiadania członkostwa w klubach itp. W tytułowej cenie możemy podróżować we wrześniu tego roku. W cenę mamy również wliczony przewóz dwóch bagaży podręcznych: jeden o wymiarach 55x40x20 cm (max. 10kg) oraz dodatkowy, mały bagaż podręczny nie większy niż 35x20x20 cm. Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio na www.ryanair.com.

  Z Bergamo do centrum Mediolanu możemy dostać się np. autobusem, przejazd 5 EUR w jedną stronę. Więcej info na stronie przewoźnika www.terravision.eu.

  Gdy już dotrzecie do Mediolanu, warto udać się na trwające tam targi Expo 2015 – największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie promocyjne świata. Przez 184 dni prezentacje wystawców ze 145 krajów będą się koncentrować na temacie przewodnim: „Wyżywienie planety, energia dla życia”. Dla Polaków, którzy odwiedzą Wystawę, Konsulat Generalny RP w Mediolanie przygotował praktyczny niezbędnik.

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach. W znalezieniu tanich hoteli pomoże Wam Nasza porównywarka, którą znajdziecie na stronie>>>

  TAGI: , , , , , , ,