• Mediolan na wakacje z Warszawy i Katowic za 78 PLN

  Autor:   |   4 maja, 2015 Komentują 0

  Kolejna świetna oferta od Wizz Aira, który oferuje tanie, wakacyjne loty do Mediolanu (Bergamo).

  Mediolan to jedno z najbogatszym miast Europy, stolica mody, kultury i sztuki! Dzięki tanim połączeniom z Warszawy i Katowic mamy okazję poznać to piękne miasto. Spodoba się tutaj każdemu: wielbicielom sztuki i nauki oraz fanom zakupów.

  Gdy już dotrzecie do Mediolanu, warto udać się na trwające tam targi Expo 2015 – największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie promocyjne świata. Przez 184 dni prezentacje wystawców ze 145 krajów będą się koncentrować na temacie przewodnim: „Wyżywienie planety, energia dla życia”. Dla Polaków, którzy odwiedzą Wystawę, Konsulat Generalny RP w Mediolanie przygotował praktyczny niezbędnik.

  Proponujemy tanie loty z Warszawy lub z Katowic za 78 PLN w obie strony. Cena dotyczy podróży, które będą odbywać się w lipcu 2015 roku. W cenę mamy wliczony mały bagaż podręczny. Najniższą cenę osiągną osoby, które posiadają członkostwo w Wizz Discount Club. O korzyściach z posiadania Karty WDC pisaliśmy w artykule Karta Raiffeisen Polbank Wizz Air = wiele nowych korzyści! Rezerwacji biletów w tytułowych cenach możemy dokonać na www.wizzair.com.

  Z Bergamo do centrum Mediolanu możemy dostać się np. autobusem, przejazd 5 EUR w jedną stronę. Więcej info na stronie przewoźnika www.terravision.eu.

  Przykładowe rezerwacje:

  mediolan 2 mediolan

  TAGI: , , , , , , , , , ,