• Tanie przeloty do Londynu ze Szczecina i Poznania za 93 PLN

  Autor:   |   21 kwietnia, 2015 Komentują 0

  Dziś mamy dla Was przegląd tanich lotów ze Szczecina i Poznania do Londynu Luton.

  London Eye, Big Ben, Buckingham Palace, Tower Bridge to tylko niektóre miejsca, które trzeba/należy i warto zobaczyć w Londynie. To one nadają miastu uroku, a każde z nich ma swój wspaniały klimat, który warto poczuć.

  Jesteście też ciekawi jak wygląda Londyn nocą? Żaden problem, możecie tam polecieć z Poznania i Szczecina w bardzo atrakcyjnej cenie 93 PLN w dwie strony. Loty w podanej przez Nas cenie będą odbywać się w ciepłym już maju i czerwcu tego roku (możliwe wypady jednodniowe).

  Z Lotniska w Luton do centrum Londynu możemy najtaniej dostać się autobusem – dostępnych jest kilka linii np.: National Express, Terravision oraz Easy Bus. Koszt: ok. 10 £ w jedną stronę

  Poniżej przykłady rezerwacji:

  londyn 2

  londyn 4

  londyn

  Cena dotyczy przelotów w obie strony, z małym bagażem podręcznym. Rezerwacji biletów dokonujemy na www.wizzair.com. Warto pamiętać, że najniższą cenę osiągną osoby, które posiadają członkostwo w Wizz Discount Club. O korzyściach z posiadania Karty WDC pisaliśmy w artykule Karta Raiffeisen Polbank Wizz Air = wiele nowych korzyści!

  TAGI: , , , , , , , ,