• Dubaj z Pragi za 989 PLN RT

  Autor:   |   23 kwietnia, 2015 Komentują 0

  Pozwól sobie odkryć uroki Dubaju – miejsca, które w ciągu kilku lat przeobraziło się w jedno z najbardziej międzynarodowych miast na świecie.

  Obecnie Dubaj stanowi ważny ośrodek biznesowy i atrakcję turystyczną, która szczyci się jednymi z najbardziej niezwykłych budowli na świecie. Jeśli chcecie się przekonać o tym, jak Dubaj wygląda w rzeczywistości sprawdźcie ofertę od linii Ukraine International Airline, która proponuje tanie przeloty z Pragi do Dubaju już za 989 PLN w obie strony.

  Wylot i powrót do Pragi nie powinien Nas zniechęcać, ponieważ dotrzemy do niej z Polski za niewielkie pieniądze np. Polskim Busem lub Simple Expressem.

  Tytułowa cena obejmuje loty od maja 2015 aż do połowy marca 2016 roku, więc każdy wybierze termin dogodny dla siebie. W cenę mamy wliczony przewóz bagażu podręcznego oraz rejestrowanego do 23 kg. Rezerwacji biletów można dokonać np. na Flipo.pl za pomocą wygodnych kalendarzy dostępności.

  Pamiętajmy, że od marca 2014 roku zniesiono wizy dla obywateli Polski na wyjazdy do ZEA. Wiza wydawana jest za darmo na lotnisku (pobyt nie może przekraczać 30 dni).

  Poniżej zamieszczamy screen z przykładową rezerwacją:

  dubaj

  TAGI: , , , , , , ,