• Czarnogóra z Warszawy za 333 PLN w dwie strony

  Autor:   |   30 kwietnia, 2015 Komentują 0

  Świetna okazja, aby jeszcze w czerwcu tego roku polecieć do Czarnogóry.

  Czarnogóra to maleńkie państwo leży dosłownie w samym sercu Bałkanów. Śmiało możemy stwierdzić, że posiada jedne z najpiękniejszych plaż w Europie. Czarnogóra posiada także szmaragdowe rzeki i dzikie, niesamowite jeziora. Abyście mogli podziwiać uroki tych miejsc, znaleźliśmy dla Was tanie loty z Polski.

  Loty składane z Warszawy do Podgoricy z przesiadką w Brukseli Charleroi. Podróże będą odbywać się z wygodnymi przesiadkami, bez nocek na lotniskach. Podana przez Nas cena dotyczy lotów w terminie od 7 do 11 czerwca 2015 roku. Koszt podróży w obie strony 333 PLN!

  Przeloty odbywają się pokładzie linii Ryanair i Wizz Air. Cena za bilety na odcinkach obsługiwanych przez Ryanaira jest stała i dostępna dla wszystkich. W przypadku rezerwacji biletów na stronie Wizz Aira należy pamiętać, że najniższą cenę osiągną osoby, które posiadają członkostwo w Wizz Discount Club. Rezerwacji biletów dokonujemy na www.ryanair.com i www.wizzair.com.

  O korzyściach z posiadania Karty WDC pisaliśmy w artykule Karta Raiffeisen Polbank Wizz Air = wiele nowych korzyści! Rezerwacji biletów w tytułowych cenach możemy dokonać na www.wizzair.com.

  Poniżej screeny z rezerwacją:

  waw bruksela

  bruksela podgorica

  podgorica bruksela

  bruksela warszawa

  TAGI: , , , , , ,