• Podróżuj tanio i bezpiecznie z BlaBlaCar!

  Autor:   |   20 lutego, 2015 Komentują 0
  źródło zdjęcia: www.blablacar.pl

  BlaBlaCar to najpopularniejszy serwis, który oferuje wspólne przejazdy samochodowe.

  Wybierasz się w podróż? Znajdź przejazd z zaufanym kierowcą i wybierz przejazd spośród tysięcy ofert dodawanych przez kierowców ze wszystkich polskich miast: to łatwe, bezpieczne i często nawet o połowę tańsze niż bilet na pociąg!

  Masz wolne miejsca? Jeśli jedziesz w dłuższą podróż, udostępnij swoje wolne miejsca zaufanym pasażerom za cenę zrzutki na paliwo – nie tylko zaoszczędzisz, ale i miło spędzisz czas!

  Aby móc w pełni korzystać z usług serwisu należy się na nim zarejestrować. Aby konto było aktywne należy potwierdzić swoją rejestrację przez e-mail, dodać numer telefonu, zdjęcie i gotowe!

  Jeśli nie masz jeszcze konta ZAREJESTRUJ SIĘ>>>


  Szukasz taniego przejazdu?

  1. Po prostu wprowadź miasto startu, miasto docelowe oraz datę planowanej podróży – a potem wybierz kierowcę, który oferuje przejazd na Twojej trasie.

  2. Kliknij przycisk “Kontakt z kierowcą” i przez wiadomości prywatne lub telefonicznie zarezerwuj sobie miejsce.

  3. Cieszcie się wspólną podróżą. Bądź w umówionym miejscu na czas. Pamiętaj o przygotowaniu odliczonej kwoty dla kierowcy, dzięki czemu bezproblemowo rozliczycie się podczas przejazdu.

  Masz wolne miejsce? Zaoferuj je innym!

  1. Zaoferuj przejazd, opisz dokładnie plan swojej podróży, podaj datę i godzinę odjazdu oraz cenę dla pasażera. Dobrze jest też podać więcej szczegółów – np. że środkowe miejsce z tyłu będzie puste lub liczbę planowanych postojów.

  2. Pasażerowie będą kontaktować się z Tobą, aby potwierdzić szczegóły przejazdu, drogą telefoniczną lub przez wiadomość prywatną w serwisie. Jeśli wyślą Ci wiadomość, natychmiast otrzymasz od nas powiadomienie przez SMS.

  3. Bądź w umówionym miejscu o czasie – to bardzo ważne. Lecz jeśli zdarzy Ci się opóźnienie, poinformuj o tym swoich pasażerów – np. przez SMS. Na miejscu rozpoznasz pasażerów dzięki ich zdjęciom profilowym w serwisie.

  4. Twoi pasażerowie zapłacą Ci umówioną kwotę za przejazd podczas podróży. Dobrze jest mieć przy sobie trochę drobnych, aby móc wydać im resztę.

  My już korzystaliśmy z BlaBlaCar, a WY? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, piszcie w komentarzach :)!

  TAGI: , , , ,
  < > Zobacz wszystkie