• PolskiBus: Wielkie Świąteczne Cenozamrażanie!

  Autor:   |   22 grudnia, 2014 Komentują 0

  PolskiBus.com ogłosił rozpoczęcie promocji – Wielkie Świąteczne Cenozamrażanie!

  Od 22 do 31 grudnia PolskiBus.com zaproponuje 10 podróży, na które cena zostanie zamrożona na niskim, atrakcyjnym poziomi. Informacje o promocyjnych biletach będą zamieszczane na www.facebook.com/PolskiBus.

  Od 22 do 31 grudnia codzienne do czasu ogłoszenia 140 podróży będzie proponował swoim pasażerom nie mniej niż 10 wybranych podróży, na które zamrożone zostaną ceny na niskim, atrakcyjnym poziomie! Bilety w promocyjnych cenach na konkretne kursy będą dostępne do momentu zapełnienia autokaru.

  PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

  Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.

  TAGI: , , ,