• Loty do Macedonii z Polski od 184 PLN w dwie strony

  Autor:   |   28 października, 2014 Komentują 0
  źródło zdjęcia: http://www.freeimages.com

  Drodzy Podróżnicy, znaleźliśmy tanie loty z Polski do Skopje.

  Przeloty łączone odbywają się na pokładzie Ryanaira i Wizz Aira. Są to podróże z wygodnymi przesiadkami (bez konieczności nocek na lotniskach). Koszt przelotów na trasie Modlin-Sztokholm-Skopje i Skopje-Bergamo-Modlin wynosi 184 PLN. Dostępne terminy lotów w podanej cenie: 29.10-01.12, 25.11-01.12.

  Rezerwacji biletów można dokonywać bezpośrednio na stronie przewoźników www.ryanair.com i www.wizzair.com.

  Po dokonaniu rezerwacji warto pomyśleć o tanich noclegach. W znalezieniu tanich hoteli pomoże Wam Nasza wyszukiwarka, którą znajdziecie na stronie>>>

  Poniżej screeny z przykładowymi rezerwacjami:

  modlin sztokholm

  sztokholm skopje

  skopje milan

  milan warszawa

  Do wyboru mamy również przeloty łączone wyłącznie na pokładzie Wizz Aira. Podróże na trasie Warszawa-Malmo-Skopje i Skopje-Bruksela-Warszawa to koszt łączny ok. 189 PLN. Dostępne terminy podróży na tej trasie: 3-10 grudnia 2014, 21-28 stycznia, 23-28 stycznia 2015 roku.

  Poniżej screeny z przykładową rezerwacją:

  1

  2

  3

  4

  Pamiętajmy, że w przypadku podróży Wizz Airem najniższą cenę osiągną osoby posiadające członkostwo w Wizz Discount Club.

  Chcesz korzystać ze zniżek w klubie Wizz Discount Club? Złóż wniosek o kartę płatniczą Raiffeisen Polbank. Dodatkowo otrzymasz 50 zł premii + możliwość gromadzenia punktów wymiennych na bilety Wizz Air>>>

  TAGI: , , , , , , ,