• Karta Raiffeisen Polbank Wizz Air = wiele nowych korzyści!

  Autor:   |   30 września, 2014 Komentują 0

  Wizz Air Raiffeisen Polbank uruchomiły wspólny program partnerski w Polsce.

  W/w program partnerski oferuje klientom karty kredytowe i debetowe, dzięki którym zakupy i latanie staną się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem. Program partnerski zapewnia klientom Wizz Air korzystanie z niższych taryf – każda transakcja dokonana kartą kredytową Wizz Air MasterCard dolicza punkty do konta WIZZ należącego do klienta.

  ZŁÓŻ WNIOSEK/ZAMÓW KARTĘ/DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>>

  Korzyści z posiadania karty kredytowej Wizz Air Raiffeisen:

  1. Po pierwsze: oszczędność, czyli brak podwójnego przewalutowania.

  2. Darmowe członkostwo w Wizz Discount Club o wartości 139 zł.

  3. Płacąc Kartą zbieramy punkty, które są wymienne na bilety (1 punkt za każde wydane 5 PLN).

  4. 500 punktów powitalnych o wartości 50 złotych za pierwszą transakcję wykonaną w ciągu sześciu miesięcy od otrzymania karty.

  5. W ramach trwającej obecnie promocji korzystanie z karty przez pierwszy rok jest bezpłatne (regularna opłata roczna wynosi 79 złotych, której również nie trzeba będzie ponosić, jeśli w ciągu roku średniomiesięczne płatności kartą wyniosą co najmniej 1000 zł).

  Ważne: Wspólna oferta Raiffeisen Polbank i Wizz Air obejmuje również korzyści w ramach karty debetowej MasterCard Debit Wizz Air, która może być wydana do dowolnego konta osobistego Banku. Jej posiadacze otrzymają 12-miesięczne, darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club, dzięki któremu będą mogli korzystać z licznych promocji i niższych taryf przy zakupie lotów i usług Wizz Air.

  Sprawdź szczegóły/zamów kartę>>>

  TAGI: , , , , , , ,