• Poradnik: jak zarezerwować bilet w WizzAir (krok po kroku)

  Autor:   |   27 października, 2013 Komentują 0
  źródło zdjęcia: www.wizzair.com

  Dziś kolejny z cyklu Poradników. Tym razem krok po kroku pokażemy Wam jak zarezerwować bilet w WizzAir.

  Tak więc zaczynamy:

  1. Wchodzimy na stronę www.wizzair.com dokonujemy rejestracji konta, która jest niezwykle prosta (podajemy dane, email i gotowe).

  2. Logujemy się na nowo utworzone konto i w wyszukiwarce wybieramy interesujące Nas kierunki, daty podróży, ilość pasażerów (np. Gdańsk–Oslo Sandefjord):

  3. Po kliknięciu SZUKAJ pojawiają się nam ceny oraz konkretne daty wylotów (screen poniżej):

  4. Wybieramy najlepszą dla Nas opcję i po prawej stronie zatwierdzamy warunki regulaminu oraz klikamy KONTYNUUJ:

  5. Kolejny krok to wybór rodzaju odprawy i opcji bagażowych. Aby zapłacić jak najmniej lecimy z bagażem podręcznym, a odprawy dokonujemy przez Internet (screen poniżej):

  6. Jeżeli już zaznaczyliśmy odpowiadające Nam opcje klikamy KONTYNUUJ. Wtedy pojawiają nam się opcje ubezpieczenia, potwierdzenia rezerwacji smsem i inne dodatkowe usługi. Ciągle pamiętamy, że chcemy kupić jak najtańsze bilety, więc rezygnujemy z dodatkowych opcji. Poniżej screen, który wszystko dokładnie obrazuje:

  7. Po prawej stronie wciąż mamy podgląd na całkowity koszt rezerwacji. Po zaznaczeniu odpowiednich pól w opcjach dodatkowych znów klikamy KONTYNUUJ. Wtedy też jesteśmy proszeni o podanie danych osobowych. Jeżeli jesteśmy zarejestrowanymi użytkownikami podajemy adres email i hasło. Osoby niezarejestrowane muszą podać dane kontaktowe oraz wybrać hasło, a następnie kontynuować rezerwację.

  8. Ostatni krok to już tylko dokonanie płatności!

  9. Po dokonaniu płatności pozostaje na już tylko spakować bagaż, odpowiednio wcześnie dokonać odprawy online i odliczać czas do odlotu, a na miejscu świetnie się bawić :)!

  Podobał Wam się Nasz przewodnik? A może macie jakieś uwagi? O czym chcielibyście jeszcze przeczytać? Wszelkie rady, uwagi mile widziane! Piszcie w komentarzach lub na kontakt@darmolot.pl

  TAGI: , , , ,