• Konkurs: Wyrusz w podróż do wnętrza Ziemi – jaskinia Waitomo Nowa Zelandia

  Autor:   |   4 lutego, 2013 Komentują 0

  Podróż do Jaskinii Waitomo w Nowej Zelandii jest w zasięgu ręki. Wystarczy płacić kartą World MasterCard za zakupy, rejestrować transakcje i wygrywać!

  Główna nagroda w konkursie to 15-dniowa wyprawa do Nowej Zelandii. Zapraszamy na stronę www.worldpromocja.pl. Poza nagrodą główną co tydzień do wygrania tablet Panasonic Toughpad. Są też inne nagrody: aparaty fotograficzne, plecaki, zegarki itp.

  Organizator tak zachęca do wzięcia udziału w loterii:

  Odwiedź z najbliższą osobą jedną z najbardziej fascynujących jaskiń na świecie – Waitomo w Nowej Zelandii. Przeżyj niezapomnianą wyprawę w głąb Ziemi, pokonaj groty iskrzących się stalaktytów i stalagmitów, poczuj adrenalinę podczas zjazdu na linach czy spływu na gumowych kołach.  Przepłyń łodzią przez podziemną rzekę wśród rozświetlających ciemność owadów Glow Worms żyjących tylko w tej jaskini. Zetknij się z niezwykłą kulturą Maorysów i weź udział w pokazie tradycyjnych tańców i pieśni maoryskich, w tym słynnego tańca wojowników – haka. Zwiedź miasto Hobbitów i poznaj kulisy powstawania tej superprodukcji.  Obejrzyj erupcję najwyższego gejzeru w Nowej Zelandii – Pohuku, odpocznij w rezerwacie wśród wrzących błot, jeziorek geotermalnych oraz nowozelandzkiej roślinności.  Przejedź jedną z najpiękniej położonych dróg na świecie – The Coast Road, ciągnącą się wzdłuż wybrzeża do lodowca Fox Glacier, majestatycznie opadającego lodowym jęzorem do wysokości lasu deszczowego, co jest ewenementem na skalę światową.  Zobacz miejsca o jakich Ci się nawet nie śniło!

  Warto spróbować!

  W celu poznania wszelkich szczegółów dotyczących konkursu zapraszamy tutaj

   

  TAGI: , ,