• Nowe zasady płatności w Wizz Air

  Autor:   |   19 stycznia, 2013 Komentują 0

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – 23 stycznia w Wizz Air zaczynają obowiązywać nowe zasady płatności.

  Dotychczasowa karta Citibank Wizz Air nie będzie upoważniać nas do płacenia bez prowizji. Ważną informacją jest jednak to, że posiadacze karty Citibank Wizz Air otrzymają darmowe członkostwo w Wizz Discount Club. Jeżeli karta będzie aktywna to przewoźnik zapewnia przedłużanie członkostwa na kolejne okresy.

  Więcej informacji tutaj.

  Poniżej oficjalny komunikat przewoźnika:

  Wizz Air ma przyjemność poinformować swoich polskich pasażerów, że nowi i dotychczasowi posiadacze kart kredytowych co-branded Citibank Polska otrzymają bezpłatnie roczne członkostwo w Wizz Discount Club. To bezpłatne członkostwo będzie przedłużane na kolejne jednoroczne okresy dopóki karta co-branded będzie pozostawać aktywna*.

  Wizz Discount Club wiąże się z następującymi korzyściami:

  a) Gwarancja 45 zł rabatu na bilety lotnicze w cenie od 69 złotych (bez podatków i opłat rezerwacyjnych) na lot na pasażera;

  b) Rabat jest także dostępny dla grup znajomych i rodzin obejmujących do 9 pasażerów podróżujących wspólnie z członkiem Wizz Discount Club;

  c) Członkowie Wizz Discount Club dowiadują się o ofertach specjalnych przed innymi pasażerami;

  Wizz Air spodziewa się, że członkostwo w Wizz Discount Club zostanie aktywowane na rachunkach Wizz polskich posiadaczy kart co-branded po modyfikacji systemu 23 stycznia 2013. Jednocześnie dla posiadaczy kart Wizz Air Citi zostanie wprowadzona opłata rezerwacyjna w wysokości 27 zł na pasażera na lot, czyli niższa niż opłata rezerwacyjna dla innych pasażerów. Wszyscy posiadacze kart co-branded będą w dalszym ciągu otrzymywać od 2% do 4% wartości wszystkich zakupów dokonanych przy użyciu karty, do wykorzystania przy zakupie biletów na wizzair.com.

  * Posiadacze kart nie muszą składać wniosku o członkostwo w Wizz Discount Club. Członkostwo będzie dostępne w na rachunku Wizz posiadacza karty.

  TAGI: , ,