• Cała rodzina poleci OLT EXPRESS na wakacje !

  Autor:   |   2 lipca, 2012 Komentują 0

  Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Zwłaszcza na zdjęciu z wakacji. Zabierz więc swoją rodzinę na wakacje i strzelaj foty !  Jednak, aby zdjęcia te przedstawiały wypoczęte i uśmiechnięte buzie ustrzel najpierw bilet z nowej wakacyjnej promocji OLT Express.

  Zapraszamy wszystkie rodziny do korzystania z promocji „OLT Express dla Rodzin”, która oferuje bilet dla rodzica w cenie 79 zł, a dla dziecka za 39 zł. Bilety w promocyjnych cenach można kupować od dziś za pośrednictwem OLT Express wpisując w kodzie promocyjnym hasło „Rodzina”.
  Uczestnikami promocji „OLT Express dla Rodzin” mogą być osoby spokrewnione odbywające podróż na wspólnej rezerwacji w liczbie od 2 do 9 pasażerów. Wśród podróżujących powinna być co najmniej jedna osoba dorosła i co najmniej jedno dziecko lub niemowlę.
  Promocją objęte są osoby dorosłe, które ukończyły 18 rok życia a także dzieci pomiędzy 2 a 18 rokiem życia. Niemowlęta do 2 roku życia zawsze podróżują z OLT Express za darmo.
  Promocja trwa od 2 lipca do 31 sierpnia, lub do wyczerpania biletów, i obejmuje wybrane rejsy krajowe realizowane od 2 lipca do 31 sierpnia.

  Zapamiętajcie hasło!

  TAGI: , , , , , , , , ,