• Wizzair proponuje tani transfer na lotnisko Warszawa/Modlin

  Autor:   |   30 czerwca, 2012 Komentują 0

  Szanowni Podróżni,

  Począwszy od 18 lipca 2012 wszystkie loty Wizz Air dla Warszawy startować będą z Lotniska Warszawa/Modlin, nowego lotniska położonego tuż koło Warszawy w kierunku północno-zachodnim. Wizz Air nie będzie już obsługiwał lotów z Lotniska Chopina w Warszawie.

  Aby ułatwić dojazd do/z Lotniska Warszawa/Modlin, zawarliśmy porozumienie z naszą firmą transferową P-Air Hungary Ltd , oraz z Koleje Mazowieckie dzięki czemu możemy zaoferować transport pomiędzy lotniskiem a centrum Warszawy. Aby uczcić tę współpracę, oferujemy bilety transferowe w cenie 14 zł (w jedną stronę) pasażerom, którzy dokonają rezerwacji w lipcu! Dokonując rezerwacji teraz, oszczędzisz 14 zł na cenie transferu lotniskowego w obie strony.

  Wspomniane bilety można nabyć jedynie w momencie rezerwacji lotu. Zachowują one ważność niezależnie od daty podróży.

  Bezpośrednie pociągi odjeżdżają ze stacji Warszawa Centralna, Warszawa Gdańska oraz z Lotniska Chopina i dojeżdżają do stacji Modlin. Transport pomiędzy lotniskiem a stacją Modlin zapewnia bezpłatny autobus wahadłowy.

  Sprawdź mapę naszej sieci na wizzair.com i zdecyduj, gdzie pojechać w te wakacje! Loty z Lotniska Warszawa/Modlin dostępne są już od 105 zł!

  Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym mniej zapłacisz za bilet!

  Życzymy udanych wakacji!

  Zespół WIZZ

  TAGI: , , ,