• Rekordowe temperatury w czerwcu w Berlinie?

  Autor:   |   8 maja, 2012 Komentują 0

  Niemcy przygotowują się na niespotykany wzrost temperatury powietrza w Berlinie. Być może zostanie pobity globalny rekord, który został zanotowany w Afryce w 1922 roku i wynosi 57,8 °C !!

   

  Średnia temperatura powietrza panująca w czerwcu w Berlinie to 21,6 °C. W tym roku jednak temperatura będzie tam rekordowo gorąca, a to wszystko za sprawą nowej promocji Lufthansy, która wprowadza od 3 czerwca loty ze stolicy Niemiec non-stop do wielu miast w Niemczech, Europie i na Bliskim Wschodzie. Ceny w obie strony już od 49 EUR!! Zapobiegliwi, dla których ta temperatura może okazać się za wysoka już dziś mogą rezerwować bilety na czerwcowe loty z Lufthansą w chłodniejsze miejsca.

  Promocja ma związek z otwarciem nowego lotniska Berlin-Branderburg, w miejscu dawnego Schoenefeld, zaledwie 50 km od granicy z Polską. Stanie się ono nowym hubem niemieckiego przewoźnika. Budowa trwała 6 lat, konstrukcja samych terminali pochłonęła 2 miliardy euro. Port lotniczy im. Willy’ego Brandta będzie najnowocześniejszym lotniskiem w Europie.

  Do wyboru mamy między innymi szeroki wachlarz kierunków w Hiszpanii (Malaga, Barcelona, Walencja, Majorka), Turcji (Stambuł, Izmir), Włoszech, Skandynawii, Wielkiej Brytanii czy na Bliskim Wschodzie. Jest w czym przebierać!

  Bilety dostępne na www.lufthansa.com

  TAGI: , , , , ,