• 20% rabatu na bilety lotnicze LOT dla klientów Mbanku

  Autor:   |   28 maja, 2012 Komentują 0

  Atrakcyjną zniżkę 20% na zakup biletu lotniczego otrzymasz do 30 czerwca 2012r. przy realizacji płatności na www.lot.com przy użyciu karty kredytowej mBanku.

   

  Kod promocyjny można wykorzystać tylko raz – zostanie on przekazany każdemu Uczestnikowi za pomocą komunikatu w serwisie transakcyjnym mBanku. Lot powinien odbyć się w czasie trwania Promocji. Rabat obowiązuje również dla biletów kupowanych w ramach promocji Szalone Środy organizowanej przez LOT.

   


  Zgodnie z postanowieniami Regulaminu Promocja dotyczy wszystkich tras oraz klas rezerwacyjnych na oferowanych przez Polski Linie Lotnicze LOT S.A. rejsach w terminie 28.05.2012 – 30.06.2012 roku. Rabat dotyczy taryfy i nie obejmuje podatków i opłat dodatkowych, które mogą składać się na całkowitą cenę biletu lotniczego. Rabaty nie dotyczą połączeń wykonywanych przez LOT wspólnie z innymi liniami lotniczym, tzw. code share. Rabat nie naliczy się dla połączeń z przesiadką poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej. Rabat nalicza się tylko i wyłącznie dla wylotów z portów w Polsce.

  TAGI: , ,