• Ameryka Płd. w supercenie – La Paz za 2250 zł

  Autor:   |   6 marca, 2012 Komentują 0

  W Andy takiej promocji jeszcze nie mieliśmy. Jak poinformował nas Czytelnik michal1990, jeszcze do 9 marca dostępne są rewelacyjne ceny za loty do Boliwii. Przy normalnym koszcie ok. 4 tysięcy złotych, na przełomie maja i kwietnia tego roku bilety z Berlina do La Paz można kupić już za niecałe 2250 zł! Promocja jest wręcz niespotykana, a wszystko dzięki narodowemu hiszpańskiemu przewodnikowi, Iberii.

   

  Niektórzy mówią, że to tak wysoko, że aby wylądować, samolot musi nabrać wysokości (a w sąsiednim Chile da się lądować tylko wzdłuż kraju). W rzeczywistości nie jest aż tak strasznie, niemniej faktem jest, że La Paz to najwyżej położona stolica świata (3600 – 4100 m n.p.m.). Stolica fascynującego kraju, leżącego w sercu And, drugiego najwyższego pasma górskiego na świecie. La Paz może stanowić idealną bazę wypadową w ten rejon świata.

   

  Kraj kojarzy się (przynajmniej autorowi) w pierwszej kolejności z Indiankami noszącymi meloniki. Co ciekawe, jest to dla nich sposób na oznajmowanie swojego stanu cywilnego, przekrzywiony melonik oznacza podobno, że jego posiadaczka jest stanu wolnego. Wygląda więc na to, że pani na zdjęciu wciąż czeka na wybranka…

   

   

  Co do szczegółów lotu – proponowany przez nas termin to 15.04 – 6.05.2012 r. Dostępne są także sąsiednie daty. Wylot odbywa się z berlińskiego portu Tegel, z przesiadkami na Barajas i w Limie (tutaj nocleg). W drodze powrotnej, przez te same miasta, nie mamy już konieczności spania na lotnisku, za to w stolicy Peru spędzimy 10 godzin. Do Berlina możemy dojechać w tych dniach Polskim Busem już za 120 zł.

   

  Tanie loty do Boliwii

   

  Bilety w podanej wyżej cenie można kupić poprzez wyszukiwarkę Darmolotu. Zapraszamy i polecamy, bo promocja jest naprawdę świetna.

   

  ———–

  Znalazłeś/aś ciekawą promocję lotniczą? Podziel się z użytkownikami Darmolotu! Szukasz taniego połączenia? Napisz do nas, postaramy się pomóc. Czekamy na forum i kontakt@darmolot.pl

   


  TAGI: , , , , ,