• Na narty ? Tylko z airberlin !

  Autor:   |   27 listopada, 2011 Komentują 0

   

  Druga co do wielkości linia lotnicza w Niemczech na sezon zimowy przygotowała niecodzienną ofertę. Pasażerowie wybierający się do środkowoeuropejskich kurortów narciarskich z airberlin mogą bez dodatkowych opłat zabrać na pokład sprzęt narciarski.

   

  Przez stolicę Niemiec dostaniemy się do rejonów narciarskich Kraju Salzburskiego, jak też do Innsbrucku i Tyrolu. Kto preferuje Alpy szwajcarskie, z Berlina do Zurychu doleci nawet do pięciu razy dziennie. Loty do Bazylei z lotniska Berlin-Tegel odbywają się do dwóch razy dziennie.

   

  W ramach promocji na pokład bezpłatnie wniesiemy zarówno same narty jak i buty oraz kijki, czy też deskę snowboardową. Warunkiem jest, zgłoszenie dodatkowego bagażu do 48 godzin przed odlotem w Centrum Obsługi. Waga sprzętu zimowego nie może jednak przekroczyć 32 kg.

   

  A na co mogą liczyć turyści z Polski ? Specjalne warunki transportu nart obowiązują dla wszystkich lotów z Krakowa oraz wszelkich lotów non-stop z airberlin i NIKI do Austrii, Szwajcarii oraz do Monachium, Mediolanu, Werony i Wenecji.

   

  Promocja obowiązuje na loty do 30 kwietnia 2012 a bilety dostępne są na stronie przewoźnika: www.airberlin.com

  TAGI: , , , , ,