• Promocja EasyJet – loty za 115 zł (wiele terminów!)

  Autor:   |   5 września, 2011 Komentują 0

  Kolejny przewoźnik zafundował nam atrakcyjną promocję cenową. Tym razem to Easyjet, oferujący loty z Krakowa do Wielkiej Brytanii (m.in. Londyn, Bristol, Liverpool, Edynburg), a także do Paryża. Bilety możemy kupić już za 115 zł  w jedną stronę. Oferta jest ważna do północy we wtorek, więc warto się pospieszyć!

   

   

  Easyjet nie jest zbyt popularnym przewoźnikiem w Polsce, być może z racji tego, że operuje tylko z Krakowa oraz nie zdarza mu się sprzedawać biletów za 1 euro, niemniej ma swoje zalety. Jedną z nich jest fakt, że operuje na głównych lotniskach (np. Charles de Gaulle w Paryżu), a także brak limitu wagowego bagażu podręcznego (zobacz PORADNIK). Jest również jedyną linią latającą z Polski na podlondyńskie lotnisko Gatwick.

   

  Tym razem w ofercie mamy bilety w cenach zaczynających się od 115 zł. Warto skorzystać z niej szczególnie w przypadku wspomnianego wcześniej Paryża, gdyż nie musimy w takim przypadku tracić czasu (i co najmniej 15€) na dojazd z Beauvais – a i na tym kierunku ostatnio nie ma zbyt wielu ciekawych promocji. Terminów jest wciąż sporo, a czasu coraz mniej. Rezerwacji można dokonywać do wtorku do północy, na loty od 1 października (!) do 31 marca 2012 roku (Boże Narodzenie, Sylwester!).

   

  Bilety można kupić na stronie internetowej Easyjet.

   

  TAGI: , , , ,