• Jesienne promocje na polskim niebie

  Autor:   |   15 września, 2011 Komentują 0

   

  Sezon wakacyjny już za nami, nadmorskie kurorty pustoszeją, ale przewoźnicy nadal kuszą nas atrakcyjnymi cenami na zagranicznych kierunkach. Gdzie warto wybrać się tej jesieni ? Dla tych którzy odłożyli swój urlop na październik lub listopad oferta jest naprawdę bogata.


  W dobrej cenie bilety kupimy teraz praktycznie wszędzie: zarówno do słonecznych Włoch, romantycznego Paryża, czy też chłodnych miast północy.

   

  Z WizzAir polecimy z Katowic np. do Bolonii/Forli za 58 złotych w dnie strony (wylot 27.11, powrót 04.12) lub Paryża za 20 zł więcej ( wylot 8.11, powrót 17.11). Na podobne ceny możemy liczyć także w przypadku wylotu z innych miast z których operuje węgierska linia lotnicza: między innymi z Wrocławia i Warszawy. Z kolei z Poznania Węgrzy zabiorą nas do Sztokholmu (ceny od 46 złotych) a z Gdańska do Goteborga (ceny od 31 złotych). Do wyboru są też miasta w Skandynawii, niemieckie Dortmund czy hiszpańska Barcelona.

   

  Z kolei Ryanair proponuje nam Paryż, Mediolan i Pize w cenie 36 złotych w jedną stronę, o ile podróż zaczniemy z podkrakowskiego lotniska w Balicach w terminie od 13 października do 15 grudnia. Tanio polecimy też z Gdańska ( Oslo za 36 złote, Alicante za 93 złote), Łodzi (Mediolan za 36 złotych) czy Bydgoszczy ( Dusseldorf za 36 zł).

   

  Ciekawą propozycję ma także AeroSvit. Największa ukraińska linia lotnicza wprowadziła promocyjne ceny biletów na okres od 1 listopada do 20 marca, dzięki czemu taniej polecimy z Krakowa do Kijowa, Moskwy, Petersburga, Tel Awiwu czy Pekinu. Przesiadka w Kojowie we wszystkich przypadkach trwa krócej niż 3 godziny.

   

  Zapraszamy na strony przewoźników !

  TAGI: , , , ,