• Hamburg i Praga – ruszają nowe destynacje z Gdańska

  Autor:   |   24 września, 2011 Komentują 0
  Unicode

   

  Linia OLT Jetair otwiera nowe kierunku z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Już od 15 listopada z Gdańska polecimy do Hamburga ( loty 5 razy w tygodniu ) oraz Pragi ( loty 2 razy w tygodniu ). Trasy obsługiwane będą przez 46’miejscowe samoloty typu ART 42-300, a bilety znajda się w sprzedaży już od pierwszego dnia października.

   

  Ale to nie koniec nowości. OLT Jetair już teraz zapowiada uruchomienie połączeń z Gdańska do Brukseli z międzylądowaniem w Berlinie, oraz do Rzeszowa z międzylądowaniem w Katowicach. Także istniejąca siatka połączeń zostanie rozbudowana. Od 15 listopada częściej, bo dwa razy dziennie, polecimy im. do Warszawy. Co ciekawe: loty odbywać będą się także w niedziele.

   

  Obecnie OLT Jetair to polska linia lotnicza należąca do grupy kapitałowej Ambre Gold, powstała z połączenia dwóch przewoźników regionalnych: polskiego Jet Air oraz niemieckiego OLT. Pasażerowie na pokład mogą zabrać bezpłatny bagaż do 15 kg oraz liczyć na poczęstunek w czasie lotu. Ponadto, wszystkie samoloty należące do przewoźnika wyposażone są w elektroniczne czytniki prasy.

   

  Zapraszamy na pokład.

  TAGI: , , ,