• Kraków Airport i Ryanair świętują 4-milionowego pasażera

    Autor:   |   24 sierpnia, 2011 Komentują 0

    Dzisiaj tj. 24 sierpnia tani przewoźnik Ryanair poinformował o odprawie 4-milionowego pasażera z podkrakowskiego lotniska w Balicach. Szczęśliwy pasażer podróżował na trasie Kraków-Mediolan. Od linii lotniczej otrzymał voucher na przelot na dowolnej trasie Ryanaira, z kolei przez zarząd lotniska uhonorowany został kartą upoważniającą do skorzystania z salonu Business Lounge w Kraków Airport.

    Ryanair jest największym operatorem na podkrakowski lotnisku. W sezonie letnim z przewoźnikiem polecimy do Hiszpanii (Alicante, Malaga, Barcelona, Madryt) Włoch (Rzym, Bolonia, Mediolan, Piza, Cagliari, Trapani) oraz na Maltę. W zimowym rozkładzie lotów także nie zabraknie nowości. Już od 31 października linia zabierze nas do Eindohoven w południowej Holandii. Irlandzki przewoźnik operował będzie na tej trasie dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Będzie to pierwsze połączenie z Polski do Holandii uruchomione przez Ryanair.

    Ceny biletów zaczynają się od 58 złotych w jedną stronę. Ponadto do 25 sierpnia na stronie www.ryanair.com trwa promocja w czasie której, bilety na wszystkie europejskie trasy można nabyć już od 36 złotych.

    TAGI: ,