• Seszele, kraina wanilii i goździków na wyciągnięcie ręki

  Autor:   |   15 lipca, 2011 Komentują 2

   

  Dawno nie pojawiła się w sieci interesująca promocja na loty w tak egzotyczne rejony globu. Szanowni Państwo, dzisiaj proponujemy podróż na Seszele!

  Jest to malowniczy archipelag leżący na Oceanie Indyjskim, który słynie z tego, że jest bazą wypoczynkową dla wielu popularnych oraz wpływowych osobistości. I z tego, że to podobno raj na Ziemi.

   

  Obecnie na Seszele najtaniej możemy wybrać się z Wielkiej Brytanii liniami lotniczymi Emirates. Do wyboru mamy dwie wersje podróży. Tańszą z lotniska Gatwick – koszt: niecałe 580 funtów czyli w przeliczeniu na złotówki około 2650 złotych. Drugą jest wersja dla koneserów, odrobinę droższa, ale zapewniajace niesamowite doznania. Lot z Heatrow za 599 funtów, około 2750 złotych. Zastanawiacie się, co sprawia, że podróż z głównego londyńskiego portu dostarcza więcej przeżyć? Nie o lotnisko tu chodzi, a o maszyny, które na nim ląduja.  Airbus A380 i wszystko jasne! Może warto zastanowić się, czy nie wydać dodatkowych 100 złotych?

   

  Ceny przelotów na lotnisko London Gatwick również nie odstraszają. Jest to wydatek w granicach 400 złotych, już z bagażem rejestrowanym (Easyjet). Na Heathrow z kolei, dzięki taryfie First Minute LOTu, dostaniemy się za niespełna 400 zł. Bilety można kupić na stronie LOT.

   

  Arabski przewoźnik swoje promocyjne ceny proponuje na koniec października oraz listopada. Poniżej przedstawiamy tabelę ze strony www.netflights.com

   

  Seszele to bardzo popularne miejsce wypoczynkowe wśród Brytyjczyków. Trzeba przyznać, absolutnie są ku temu powody. O zaletach można by się rozpisywać, najważniejsze to rajskie plaże, gwarantowana wspaniała pogoda i wspaniałe wody oceanu. Idealne miejsce na miesięczne odetchnięcie od jesiennej aury w Polsce. Zachęcamy do szybkiego kupna biletów!

   

   

  Dla niezdecydowanych – jeszcze jedno zdjęcie z Seszeli.

  ________________________

  Szukasz innego taniego połączenia? Napisz o tym na forum lub na zapytaj@darmolot.pl

  .

  TAGI: , , , , ,