• Islandia we wrześniu – 1085 zł z Berlina (+30 zł PolskiBus z Wawy)

  Autor:   |   17 lipca, 2011 Komentują 0

   

  Na prośbę naszej Czytelniczki zamieszczamy propozycję wrześniowego lotu na Islandię. Okazuje się, że ceny w tych terminach są stosunkowo atrakcyjne, jak na ten mało popularny kierunek. Linie lotnicze Iceland Express oferuje przeloty z Berlina Schoenefeld za 382 dolary (1085 zł).

   

   

  Tanie połączenie lotnicze z Islandią

  Cena jest szczególnie atrakcyjna, jeśli porówna się ją z ofertami lotów tymi samymi liniami (a są jednymi z niewielu latających z naszych rejonów do Reykjaviku) z Polski. Do wyboru mamy Warszawę oraz Kraków i w każdym z tych przypadków przelot w tym terminie kosztuje około 700 dolarów.

   

  Proponowane daty lotów: wylot 7 września, powrót 14 września.

   

  Adres strony przewoźnika: www.icelandexpress.com

   

  Dojazd z Warszawy do Berlina PolskimBusem

  Jako że zapytanie dotyczyło lotów z Warszawy, proponujemy również dogodny dojazd do stolicy Niemiec. W tym przypadku niezawodny okazał się PolskiBus, który umożliwia szybki dojazd do Berlina za 30 zł w dwie strony. Bez konieczności długiego czekania, w sam raz, żeby dojechać na podmiejskie lotnisko i na spokojnie dokonać odprawy. Poniżej proponowane kursy:


  Bilety można kupić na stronie www.polskibus.com

   

  Pozostaje życzyć udanego wyjazdu 🙂

   

  ____________________________

  Szukasz tanich lotów? Interesuje Cię konkretne połączenie? Napisz na zapytaj@darmolot.pl! Zrobimy, co w naszej mocy, by wyszukać dla Ciebie najlepszą ofertę.

   

  .

  TAGI: , , , , ,