• To daleko. To tanio! Toronto, Tokio!

  Autor:   |   15 czerwca, 2011 Komentują 1
  źródło zdjęcia: http://www.freeimages.com

   

  Kontynuujemy prezentację międzykontynentalnych połączeń w niskich cenach. Tym razem na celowniku Kanada i Japonia – kierunki bardzo popularne wśród Polaków (a tak właściwie – to które nie są?). Do Toronto lecimy z naszym narodowym przewoźnikiem, natomiast do stolicy Kraju Kwitnącej Wiśni zabierze nas rosyjski Aerofłot.

  Lecimy tanio do Tokio


  Aby dostać się tanio do Japonii musimy się w tym przypadku trochę natrudzić. A w zasadzie dostosować do oferty Aerofłotu. No i nie mieć planów na przełom lutego i marca. Mamy do wyboru (póki co) jeden termin – 26 II – 5 III – w sam raz, by zwiedzić miasto i choć część reszty kraju czy załatwić interesy i wrócić z niezrujnowanym portfelem.

  Wyloty z Londynu Heathrow, lotnisko docelowe: Tokio Narita, stopover Moskwa Szeremietiewo. Bilety w cenie 1502,23 zł, możecie rezerwować w wyszukiwarce Darmolotu.

   

   

   

  Z LOT-em do Kanady

  Tym razem nie musimy dostawać się do Londynu, by skorzystać z supertanich połączeń. Wystarczy dojechać na Okęcie. Terminów do wyboru też więcej, słowem – same plusy. Najdłużej w kraju spod znaku liścia klonu możemy przebywać 2 tygodnie, w terminie 2-16 listopada. Ceny zaczynają się od 1802,47 zł.

  Bilety zarezerwujesz na stronie www.lot.com.

   

   

   

  Kolejne tanie połączenia do Azji – jak widać Aerofłot ostro stara się zawalczyć o klientów na dalekowschodnie kierunki. My możemy się z tego powodu tylko cieszyć. I korzystać.

  LOT z kolei odpowiedział na zakończoną wczoraj promocję Lufthansy. Nieco z opóźnieniem, ale dzięki temu zapełnił lukę. Oby więcej takich okazji!


  ___________________________

  Szukasz innych tanich połączeń, masz ciekawe cenowe znalezisko? Pisz na zapytaj@darmolot.pl !

  TAGI: , , , , , , ,