• Kolejna promocja do Kanady – Vancouver za 1687 zł

  Autor:   |   26 czerwca, 2011 Komentują 0

  Kolejna okazja na tanie loty do Kanady. W ofercie narodowego przewoźnika Air Canada udało nam się znaleźć bardzo dobrą ofertę dotyczącą lotów na zachodnie wybrzeże kraju – do Vancouver. Dodatkowo atrakcyjność promocji podnosi fakt, że wyloty realizowane są z Warszawy.

  Podróż jest realizowana przez członków sojuszu Star Alliance: LOT, Lufthansę i Air Canada. Przesiadki we Frankfurcie i Seattle.

   

  Dzięki prawdziwej wojnie cenowej między przewoźnikami na trasach transatlantyckich mamy okazję dokonać zakupu za niewielkie pieniądze do ważnych miast na kontynencie północnoamerykańskim. Tym razem Vancouver – trzeciego co do wielkości miasta w Kanadzie, leżącego w Kolumbii Brytyjskiej, nad Oceanem Spokojnym. W Polsce szczególnie zasłynęło jako organizator zimowych igrzysk olimpijskich w 2010 roku.

   

  Jak dostać się tanio do Vancouver

  W promocji znaleźliśmy połączenia na listopad i grudzień. Najtaniej polecimy w terminach: wylot – 1. listopada, powrót – 21, 22, 23 XI lub 1 XII. Cena wyniesie wtedy 1687 zł. Natomiast przy wylocie 10. i powrocie 21. listopada połączenie to kosztuje 1847 zł, co nadal jest bardzo dobrą ceną.

   

   

  Największe miasto na zachodnim wybrzeżu Kanady otwiera możliwość zwiedzenia jednej z najpiękniejszych prowincji tego kraju – Kolumbii Brytyjskiej. Samo w sobie również stanowi dużą atrakcję. Wystarczy wymienić Park Stanleya z przebogatą kolekcją indiańskich totemów, prawie 200 innych parków, nowoczesne centrum miasta, rozliczne muzea i olimpijskie obiekty sportowe. Przestrzeń i dzika przyroda otwiera nieograniczone możliwości dla turystów.

   

  Bilety do Vancouver w rewelacyjnych cenach można kupić korzystając z Wyszukiwarki Darmolotu. Polecamy!

  TAGI: , , , , , ,