• Dreamliner w Warszawie. Nowe barwy samolotów LOT.

  Autor:   |   24 czerwca, 2011 Komentują 4

  Wszyscy pasjonaci lotnictwa czekali na to wydarzenie od dawna. Samolot przyszłości, Boeing 787-8 “Dreamliner”, który już wiosną wejdzie do służby w PLL LOT, przybył do Warszawy. W pięknym stylu wykonał przelot nad Okęciem, a następnie wylądował na płycie stołecznego lotniska. Przy tej okazji, na specjalnej konferencji prasowej, przewoźnik zaprezentował malowanie nowych maszyn oraz projekt wnętrz, podzielonych na trzy klasy.

   

  Pierwsze, co rzuca się w oczy po obejrzeniu wizualizacji – “Żuraw pozostał!” To z pewnością ogromna zasługa internautów, skupionych wokół społecznościowej akcji “Łapy precz od żurawia”. LOT wziął sobie do serca głos swoich klientów i unowocześniając malowanie floty zachował ten charakterystyczny element. Zniknął natomiast niebieski pas na linii okien, a ogon będzie teraz niebieski z biało-czerwoną wstążką.

   

  Nowe wnętrza samolotów PLL LOT

  Przy tej samej okazji zaprezentowano również wystrój najnowszych nabytków Polskich Linii Lotniczych. Przedział pasażerski Dreamlinerów będzie podzielony na 3 klasy. Oprócz znanych dotychczas: ekonomicznej i biznes pojawi się nowość, nazwana “ekonomiczną premium”, będąca wariantem pośrednim pomiędzy wymienionymi wcześniej opcjami.

   

  Poniżej kilka zdjęć prezentujących wnętrza polskiego Dreamlinera, pochodzących ze stron LOT-u.

   

  Klasa ekonomiczna:

   

  Klasa ekonomiczna premium:

   

  Klasa biznes:

   

  __________________________

  Czekamy na Wasze opinie zarówno w kwestii malowania samolotów, jak i projektu wnętrza Dreamlinera! A może macie ciekawe zdjęcia z lądowania 787 w Warszawie? Adres: kontakt@darmolot.pl jest do Waszej dyspozycji.

  TAGI: , ,