• Wizzair wprowadza klub zniżkowy. Loty w specjalnych cenach!

  Autor:   |   31 marca, 2011 Komentują 0

  Węgierski tani przewoźnik rozpoczął działalność Xclusive Club – usługi ułatwiającej wyszukiwanie i kupowanie najtańszych połączeń. Członkostwo jest płatne, do 15 kwietnia pierwszy rok kosztuje 45 zł. Jak podano w oficjalnym komunikacie firmy, regularna cena usługi będzie wynosić 135 zł. Oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna dla osób często latających pod fioletowymi skrzydłami.

  Xclusive Club to nowa usługa, po wykupieniu której uzyskujemy dostęp do specjalnej taryfy biletowej, pozwalającej korzystać z najtańszych połączeń. Posiadacz konta może dodatkowo zabrać ze sobą do 9 osób na jednej rezerwacji, warunkiem jest, że sam musi uczestniczyć w locie. Zatem można przypuszczać, że oszczędności w przypadku częstych podróży mogą być spore. Konto jest ważne przez 365 dni, w trakcie których można odbyć dowolną ilość podróży.

  Jednocześnie z pewnością linia nie zrezygnuje z promocji regularnych, być może jednak zmniejszy się pula tanich biletów. Zapewne o wszystkim zdecyduje powodzenie Xclusive Clubu.

  Swoją drogą, ciekawy sposób na zarobienie przez linię przypuszczalnie dużych pieniędzy, nawet bez świadczenia podstawowej usługi, czyli przewozów (=przy zerowych kosztach).

  Rekomendacja Darmolotu – kupuj, jeśli latasz z Wizzairem naprawdę często. Jeśli latasz sporadycznie – nie rozdawaj swoich pieniędzy i danych, śledź Darmolot, a najlepsze promocje Cię nie ominą 🙂

  Xclusive Club w Wizzair

  TAGI: , ,