• Loteria MasterCard: do wygrania podróż na Antarktydę

  Autor:   |   20 sierpnia, 2013 Komentują 0

  Dziś prezentujemy loterię MasterCard dzięki której możemy wygrać niesamowitą nagrodę, a mianowicie podróż na Antarktydę.

  Aby wygrać należy płacić kartą World MasterCard® za zakupy oraz rejestrować transakcje. Dzięki temu mamy szansę na wygraną fascynującej podróży na Antarktydę — do lodowej krainy zamieszkałej przez największą na świecie kolonię pingwinów.

  WEJDŹ NA STRONĘ MASTERCARD I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII >>>

  ZASADY LOTERII:

  • W Loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które dokonają transakcji w Polsce lub za granicą za pomocą kart płatniczych Debit World MasterCard i Credit World MasterCard wydanych i obsługiwanych przez banki z siedzibą w Polsce.
  • W Loterii nie biorą udziału transakcje dokonywane w bankomatach, Internecie oraz dokonywane za pomocą karty World Signia™ MasterCard oraz kart biznesowych. Pełna lista wyłączeń znajduje się w regulaminie Loterii.
  • Transakcje muszą być dokonane i zgłoszone między 01.08. a 30.09.2013 r. na stronie www.worldpromocja.pl
  • Jedna osoba może dokonać dowolnej ilości zgłoszeń.
  • Jedną transakcję można zgłosić tylko jeden raz.
  • Uczestnik ma obowiązek zachować dowody dokonania wszystkich transakcji, które zgłosił. Będą one potrzebne w przypadku przyznania nagrody.

  NAGRODA:

  Pokonaj pięć stref czasowych i wyląduj w najbardziej wysuniętym na południu mieście Ameryki Południowej – kolorowym Ushuaia w Argentynie.

  Poczuj klimat Ziemi Ognistej i zasmakuj w regionalnych specjałach kulinarnych. Wejdź na statek, przepraw się przez wzburzone wody Kanału Beagle i wyrusz w niezwykłą podróż na południowy kraniec Ziemi.

  Popłyń ku „wyrastającym” z oceanu lodowcom, podziwiając jednocześnie żyjące tylko w tej części świata uchatki antarktyczne, a także pingwiny, foki i kormorany, przepływające tuż obok statku.

  Stań na zamarzniętym od milionów lat lądolodzie. Zobacz najwspanialsze i najatrakcyjniejsze miejsca Antarktydy. Nabierz w płuca świeżego arktycznego powietrza, które przyprawia o zawrót głowy.

  Odpocznij wśród największej kolonii pingwinów na Ziemi, skupiającej kilkaset tysięcy osobników. Zrób zdjęcia i zatrzymaj te niepowtarzalne chwile na zawsze.

  Przeżyj zapierające dech w piersi chwile podczas rejsu Zodiac’iem (motorówką pontonową) przez zjawiskowy labirynt kry lodowej wśród pingwinów, albatrosów, fok i lwów morskich.

  Poczuj adrenalinę, pływając kajakiem między dryfującymi lodowymi krami. Zbliż się na wyciągnięcie ręki do wylegujących się w słońcu zwierząt Antarktydy.

  WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ >>>

  TAGI: , ,